Krystian (17 lat): czytam Was portal, bo jestem w szkole mechanicznej i często mam do wykonania rożne zadania praktyczne związane z mechanikom pojazdów samochodowych. Jeśli nie wiem jak mam zrobić daną rzecz wówczas sięgam do Waszego portalu, gdzie bardzo często znajduję odpowiedzi na wątpliwe dla mnie kwestie. W zasadzie można by powiedzieć, że jesteście dla mnie jeszcze jednym nauczycielem, choć bliższe prawdy byłoby powiedzieć, że ich zastępujecie.

Laura (35 lat): jak na kobietę mam nietypowe hobby – wiem. Wszystkiemu winien jest mój ojciec, który lubił mieć towarzystwo pracując przy samochodzie. Od najmłodszych lat towarzyszyłam tacie w warsztacie i jakoś tak sama zaczęłam się tym interesować. Początkowo po to, by imponować mojemu ojcu, ale z czasem ta tematyka prawdziwie mnie wciągnęła. Was czytam także dlatego, że mogę znaleźć tu wiele interesujących, praktycznych wskazówek. Ostatnio dowiedziałam się na przykład o – https://lifanpower.pl/, czyli chińskiej firmie, która podbija rynki i rośnie do rangi jednego z istotnych gracz na rynku. Przygotowujecie ciekawy content dla fanów motoryzacji.

Mirosław (54 lata): od dziecka interesują się motoryzacją i mechaniką. Robię to jedynie hobbistycznie, jednak bardzo lubię czytać portale poświęcone tematyce motoryzacyjnej. Wy jesteście właśnie takim portalem, zawsze znajduję u Was coś ciekawego, co sprawia, że mogę podzielić się to informacją ze znajomymi, a nieraz zastosować ją w moim własnym małym warsztacie mechanicznym. Oby tak dalej, uważam, że Wasz portal jest świetny.

Monika (28 lat): czytam Was, bo od niedawna jestem właścicielkom samochodu. Jest to mój pierwszy samochód, który kupiłam po tym jak zrobiłam prawo jazdy. Nie wiele znam się na mechanice, ale ponieważ mam używany samochód, to niejednokrotnie muszę się mierzyć z różnymi kwestiami technicznymi. Jasne, że jeśli wynikają trudniejsze sprawy, to oddaje mój samochodzik w ręce mechanika, który obsługuje też moich rodziców, ale część rzeczy usiłują zrobić samodzielnie, a to dlatego, że uważam, że nie z każdą głupotę muszę zaraz udawać się do mechanika – zwłaszcza, że każda taka wizyta to dodatkowy koszt do utrzymania samochodu.

Horacy (41 lat): czytam Wasz portal, bo dzięki Wam poznaje ciągle nowe rzeczy i dowiaduje się o wielu nowoczesnych technikach i technologiach, które później mogę zastosować w swojej pracy – jestem mechanikiem. Wasz portal to prawdziwa skarbnica rad dla specjalistów i od specjalistów, dlatego codziennie rano, z kubkiem gorącej kawy przeglądam Waszą stronę główną i artykuły.