Wiele osób na wczasy czy też podróże biznesowe wybiera się własnym środkiem transportu, jakim jest samochód osobowy. Jednakże jest jeszcze znacznie bardziej komfortowy sposób przemieszczania się. Mowa oczywiście o liniach lotniczych. Jeśli jesteśmy już przy lotniskach, nie można zapomnieć, że wiele osób, które chcą skorzystać z lotu samolotem, na lotniska wybiera się samochodami. Jest to zrozumiałe, bo transport taki jest nie tylko komfortowy, ale również i dość szybki. Tutaj niekiedy pojawia się jednak problem. Gdzieś taki pojazd na czas podróży trzeba bowiem zostawić. Co możemy Państwu w takiej sytuacji polecić? Wydaje się, że najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie parking, który położony jest przy lotnisku.

Parking przy każdym porcie lotniczym

Obecnie ze znalezieniem takiego parkingu większego problemu mieć nie można. Takie obiekty znajdują się dziś przy każdym porcie w Polsce i na świecie. Nie inaczej jest również w Katowicach. Jeśli mielibyśmy wziąć pod uwagę najbliższy parking, który zlokalizowany jest jedynie 100 metrów od portu lotniczego Katowice-Pyrzowice wskazalibyśmy na Atmosferę. Jest to obiekt, na którym nie tylko można zostawić auto. Ponadto na jego terenie znajduje się między innymi restauracja czy też grill bar. Z części gastronomicznej mogą więc skorzystać zarówno ci, którzy za chwilę udadzą się w podróż samolotem, jak i osoby, które właśnie z takiej podróży lotniczej wróciły. Wszyscy zainteresowani tym obiektem więcej informacji znajdą o nim pod adresem www.atmosfera.eu/parking-24.html.

Atrakcyjne ceny

Nie da się ukryć, że wielu klientów, którzy chcą skorzystać z możliwości zaparkowania auta na strzeżonym parkingu, pod uwagę bierze również i ceny takiej usługi. Jak jest w tym przypadku? Wydaje się, że jak na Katowice i tak dogodną lokalizację nie są one zbyt wygórowane. Wystarczy wspomnieć, że jeden dzień pobytu samochodu na terenie tego obiektu kosztuje jedynie 20 zł. Zauważmy jednak, że im samochód będziemy przetrzymywać tu dłużej, tym ceny stają się coraz atrakcyjniejsze. Tak oto przy czternastu dniach koszt ten sprowadza się bowiem jedynie do 90 zł. Każde kolejne 24 godziny to natomiast o 5 zł więcej.

Oczywiście są też inne miejsca, gdzie można zostawić swoje auto, a nawet na lotnisko przyjechać taksówką. Jeśli ktoś ceni sobie jednak komfort, tę opcję na pewno także weźmie pod uwagę. Niska cena i dogodna lokalizacja to dwa największe atuty tego obiektu, który pośród klientów lotniska Katowice-Pyrzowice cieszy się zresztą coraz większym zainteresowaniem.